ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ...ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ ПАТРІОТИЧНІ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ?

Наростає невдоволення українців анонсованим на 20 листопада Форумом національних меншин. Здавалося б, ну й чого ці українці знову несамовито верещать про зраду?! Ось посилання на минулорічний Форум національних спільнот. Пройшов собі, навіть пару видань про це повідомили.http://www.kievao.com.ua/index.php…. Немає нічого поганого у спокійному обговоренні питань збереження етнічної ідентичності та інтеграції в український мовно-культурний простір. Навпаки, суспільству бракує таких заходів.

Тепер про інший, новий Форум 2017 р. Справа, як завжди в деталях. Ні, не в назві - цього року замість національних спільнот збирають національні меншини. Справа в організаторах і політичному контексті. Минулого року Форум скликали Міністерство культури, Конгрес ромен та три НГО. Цьогоріч Форум проанонсував цілий голова політичної партії "Розумна сила". Стоїть за нею Медведчук чи ні нехай скажуть інсайдери, а ми лише констатуємо вірогідність політизації проблеми нацменшин і похідних від неї.

Тепер про контекст. Владі вдалося продавити в законі про освіту антиукраїнську та антиконституційну норму про освіту не українською, а іншими мовами. На підході аналогічні антиукраїнські норми в законопроектах №5670-д Про мову та №забув який Про національні меншини. Нагадаю лише одну таку норму, за яку в іншій європейській країні можна було б потрапити за грати на посягання на державний суверенітет та права державотворчої нації - "державний статус української мови не може заперечувати мовних прав національних меншин" (ст.1, ч.2 законопроекту 5670-д).

Форум нацменшин від сильно розумної політичної партії відбувається в контексті штучної ескалації міжнародної напруги навколо боротьби українців за відновлення своїх державницьких прав. Колишні колонізатори України -

Угорщина, Польща, Румунія, Росія розгортають широкомасштабну антиукраїнську пропагандистську кампанію. Недооцінювати її потенціал, а тим більше глумитися над сусідами або ще гірше прогинатися під їхнім тиском означатиме продовження нашого постколоніального статусу. Влада і експертне середовище мають відповідати адекватно, але не обов'язково симетрично. Я особисто прихильник давати в пику екс-колонізаторам через розвінчання пропагандистських історичних міфів. А яку відповідь дадуть патріотичні політичні партії?

Андрій Ніцой

Також,За  тиждень 20 листопада в Києві має відбутися антиукраїнський захід, спрямований на дискредитацію України, що отримав назву Форум національних меншин організований Путіним та Медведчуком. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик і громадський активіст Олександр Солонько.

За його словами, за шаблонними фразами про «політичні партії, експертів, представників міжнародної спільноти і національних меншин» прописаний в кремлівському стилі шаблон».

«Одним з організаторів виступає партія «Розумна сила», яку називають проектом представників «Сім’ї» Януковича – екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, екс-генпрокурора Віктора Пшонки та екс-віце-прем’єра Олександра Арбузова. Серед спонсорів цієї «кишеньково-регіональної» партії нібито є й колишній перший заступник голови Верховної Ради та екс-керівник Державної митної служби комуніст Ігор Калетник. Партію очолює уродженець Красноармійська Донецької області, колишній заступник начальника департаменту фінансової та економічної безпеки МВС Олександр Соловйов, який успішно працював під керівництвом Захарченка», – зазначає Солонько.

Серед гостей форуму є депутати Європарламенту: Марта Деметер (Márta Demeter) з Угорщини, Румен Гечев (Rumen Gechev) з Болгарії, Міхал Марусік (Michal Marusik) – депутат від Польщі (який, до слова, голосував проти надання Україні «безвізу»), Анна Марія Міранда Пац (Ana Maria MIRANDA PAZ) – депутат від Іспанії.

Організатори заходу підготували проект резолюції, згідно з яким, вони вимагають «укласти договір між кожною національною общиною і Кабінетом міністрів, в яких чітко прописати і розмежувати повноваження соціально-економічного, управлінського, гуманітарного, освітнього характеру, які мають бути передані на рівень місцевої влади».

«Ну привіт, пане Медведчук! Думав, тебе тут ніхто не прочитає між рядків? Це суто медведчуківська модель.Нещодавно одна політична сила намагалася провести подібне через місцеві ради по України, в тому числі, в Києві. Уявіть собі, що пан Кернес у Харкові отримав таку опцію: поки не буде укладено договір з Кабміном про повноваження, він не сплачує в бюджет податків, а місцеві владні структури не підпорядковуються центру. Уявили? Або деякі райони Закарпаття. Це відверта робота на розвал України», – зазначає активіст.

Солонько також наголошує, що організатори так званого Форуму національних меншин України відверто маніпулюють даними навіть на стадії підготовки. Зокрема, брешуть про національний склад населення України.

«Так, вони стверджують, що в України 14 мільйонів чоловік – це нацменшини. Очевидно, що нічого спільного з реальністю це не має, проте, робота йде, в тому числі, на інформаційний простір інших країн, зокрема ЄС. Імовірно, що там більше шансів знайти людей, які в це повірять. Хоче це повна маячня. У березні 2017 року чотири провідних українських соціологічних центри (КМІС, Рейтинг, СОЦІС і Центр ім. Разумкова) провели широке опитування громадської думки, в якому взяло участь 14 тис. респондентів. Тоді понад 90% громадян назвали себе українцями», – нагадує Солонько.

Він також підкреслює, що в Україні не має бути обмежень для нацменшин. Проте, подібні процеси не мають відбуватись за рахунок державного суверенітету.

«Якщо такі форуми збираються для того, щоб відстояти чиєсь «право» здіймати над українськими містами прапори інших держав і закликати до розколу України, на це має бути відповідна реакція. І здерті з установ стяги – це найменше, що має бути зроблено. Фактично в центрі Києва відбудеться захід, метою якого є легітимація демонтажу української державності. Мета організаторів – Україна без українців. Мовляв, усі тут мають права крім самих українців. Все має свою межу і вона була перейдена в лютому 2014 року без можливості повернення. Ми або засвоїмо ці уроки або ні. Якщо ні, то втратимо державу», – резюмує Олександр Солонько.

 
У Києві пройшов форум національних спільнот України Міжнародна конференція Будуймо нову європейську країну разом Самвел Азізян
KIEVAO.COM.UA
 
 

Коментарі:

Коментарі  

0 #20 DavidFrich 11.07.2018, 00:10
Поздравляем! Ваш email выбран для прохождения викторины от крупных спонсоров! Пройдите опрос и получите денежное вознаграждение
https://drive.google.com/file/d/1nKaJJ1raZdGwKb03KhAyeidFynwRbz0h/preview
Цитата
0 #19 DavidFrich 08.07.2018, 19:01
Поздравляем! Ваш email выбран для прохождения викторины от крупных спонсоров!!! Пройдите опрос и получите денежное вознаграждение
https://drive.google.com/file/d/15eGv2RJda3ub3cSCrvXL-QDG0gWCuJU1/preview
Цитата
0 #18 FreddieEvave 08.07.2018, 14:48
Вскрытие авто без повреждения

http://www.skopin.net/m-articles/6382
Цитата
0 #17 DavidFrich 01.07.2018, 22:47
Поздравляем! Ваш email выбран для прохождения викторины от крупных спонсоров!!! Пройдите опрос и получите денежное вознаграждение
https://drive.google.com/file/d/1h9B95qmGJaRGTsTr9hgM__29mizvRlP8/preview
Цитата
0 #16 STEWpeed 01.07.2018, 11:13
There are different ways to fry tomatoes, but each of them will require cook to spend row hours in the kitchen, so this yavstvo is usually better correct do on weekends or for special occasions. When tomatoes are roasted, they get a deep taste and are combined with seafood, antipasto and other roasted vegetables. Moreover, they are perfectly suitable for use in the baking industry, in making bread or cake with custard.
http://stewedtomatoes.top/how-to-make-stewed-tomatoes-with-onion-and-garlic
Цитата
0 #15 Jekazoi 29.06.2018, 23:39
РАСПРОДАЖА БРЕНДОВЫХ ЧАСОВ. СКИДКА ДО 50% НА ВЕСЬ КАТАЛОГ! НАЖМИТЕ НА ССЫЛКУ, ЧТОБЫ УЗНАТЬ О НИХ ПОДРОБНЕЕ http://bit.ly/2H01Jk8

Прямые поставки с заводов производителя
купить часы seiko qxm342b
Цитата
0 #14 Michaelshing 26.06.2018, 12:29
Продаем матрасы собственного производства
Матрас РВ цв 460-1300 руб
Матрас детский РВ 400 руб
Подушка РВ 160 руб
Подушка синтепон 155 руб
Внимание! Предлагаем спальные комплекты для рабочих: матрас 70х190 п/э + одеяло 1сп. + КПБ п/э 1сп. + подушка 60х60.
Цена 1500 руб!!!


ICQ 726166382
skype seojerry
Цитата
0 #13 AriannaDwesk 20.06.2018, 15:06
Добрый день!

Планируете отдохнуть этим летом не дорого? Советую заглянуть >>> СЮДА >>>! Сайт City.Travel расскажет и покажет Вам много позновательного. Там, Вам интересно будет узнать, где, как, а главное в какую стоимость можно отдохнуть. Съездить в романтическое путешествие и.т.д.

Контакты Skype: 67497775 Если нужна помощь, то пишите, всегда помогу.
Цитата
0 #12 Асема 01.06.2018, 00:36
викторий

https://drive.google.com/file/d/1v0hhAnf6DEe_ctKFXMpMA-8ndZKTVJIW/preview
Цитата
0 #11 nataliamt18 23.05.2018, 17:41
My chill project:
http://roseann.projects.telrock.org
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація