З ДНЕМ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ!З ВЕЛИКОДНЕМ!

сонцеЗ давніх часів і до сих пір людство намагається жити згідно природним ритмам. Значним в астрологічному і астрономічному плані є День весняного рівнодення, що повторюється в другій половині березня кожного року. З зазначеним днем ​​пов'язані численні народні перекази, прикмети, звичаї, традиції, містичні повір'я, природні процеси і інші цікаві явища. Це прекрасна можливість очиститися від негативної енергії і жалю, навести порядок в емоційній і духовній сферах життя, впустити в своє життя вітер добрих змін, відкрити себе для нового життя.

Точний час настання Дня весняного рівнодення у 2017 році - 20 березня 10 годині 29 хвилин (за київським часом) та 07-й годині 30 хвилин (за Гринвічем).

Детальніше: З ДНЕМ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ!З ВЕЛИКОДНЕМ!

З НОВИМ РОКОМ!З КОЛЯДОЮ!

коляда"Хай Різдво з тим завітає,

Чого серце забажає.

Хай несе у кожну хату

Щастя, радості багато,

Хай смачна кутя Вам вдасться,

Хай в сім’ї панує щастя.

Щоб весела Коляда

В хату радість принесла."

Сьогодні, 21 грудня о 12:44 за київським часом, настане зимове сонцестояння, яке триватиме протягом трьох днів. 

Детальніше: З НОВИМ РОКОМ!З КОЛЯДОЮ!

СЬОГОДНІ 22 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ОСІННЬОГО РІВНОДЕННЯ.

сонцеОсіннє Рівнодення є однією з чотирьох енергетичних точок року – (весняне й осіннє Рівнодення зимове та літнє Сонцестояння), які споконвіку відзначалися людською спільнотою як свята природної сили. 

В космічному вимірі Осіннє Рівнодення є початком астрономічної осени, час коли у природі настають тиша і спокій, які сприяють зосередженості, схильності до медитативних розмірковувань про красу і гармонію Світу.В народній пам’яті русинів-українців прадавня, природня обрядовість осіннього циклу свят збереглася досить непогано, про що свідчать народознавчі джерела. 

Детальніше: СЬОГОДНІ 22 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ОСІННЬОГО РІВНОДЕННЯ.

1 ВЕРЕСНЯ - "ВЕСІЛЛЯ СВІЧКИ".СВЯТО ВОГНЮ.

ВОГОНЬСлава Сварожичу! Ось і закінчилось літо, припинились усі польові роботи, врожай зібраний, прийшла пора подякувати духам поля і вогню за допомогу у споренні хлібів, за їх зростання, покровительство. Настала пора дівочих засидок.

" Ремарка: Слід нагадати, що дітей до навчання на Русі відправляли 1 грудня, на "Грамотник", звичаю приймати до школи 1 вересня в давній Україні не було. "День знань" це радянське свято, проголошене 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР ."

Детальніше: 1 ВЕРЕСНЯ - "ВЕСІЛЛЯ СВІЧКИ".СВЯТО ВОГНЮ.

Додаткова інформація