КОЛИ ЗА НАЦМЕНШИНАМИ СТОЯТЬ ДЕРЖАВИ,В РАЗИ СИЛЬНІШІ ЗА УКРАЇНУ....

5 КОЛОНА"...маємо справу з суб'єктами, які є значно сильнішими, ніж здаються на перший погляд" - це не лише про східного сусіда. Це і про деяких західних, які роздають свої паспорти(карти) громадянам України "направо й наліво".

5 колона в Україні є не лише московська...,а і польська,угорська,румунська.

Це парадоксально, але деякі нацменшини в Україні сильніші за титульну націю, яка їх кількісно значно переважає на території України. Бо за цими меншинами стоять держави, в рази сильніші за Україну, а українцям ззовні ні на кого спертися. Міжнародна підтримка України дуже хлипка і обставлена низкою обтяжливих і принизливих для нас вимог.

Детальніше: КОЛИ ЗА НАЦМЕНШИНАМИ СТОЯТЬ ДЕРЖАВИ,В РАЗИ СИЛЬНІШІ ЗА УКРАЇНУ....

МОСКОВІЯ МАЄ ЛИШЕ ОДНОГО ВОРОГА - УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

ВАТУТІНРосія має лише одного справжнього ворога – українську мову. Таку думку висловив  російський письменник Анатолій Стрєляний. Не так страшні Росії США або Китай, як українська мова, точніше – її застосування  та самостійність.

Росії важко уявити себе без України як своєї складової частини. Саме тому Путін сприймав український євромайдан як особисту загрозу. Саме тому він міг погодитися на Тимошенко чи Януковича, які в домашніх умовах все ж користуються російською мовою, а не українською.

Детальніше: МОСКОВІЯ МАЄ ЛИШЕ ОДНОГО ВОРОГА - УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

ПРОДАЖ ЗЕМЛІ І "УКРАЇНСЬКІ РЕФОРМАТОРИ"...

МАРАТОРІЙМасована реклама олігархів та влади на радіо і телебаченні про продаж землі: “Застав свого депутата проголосувати за зняття мораторію на продажу землі і всі селяни відразу заживуть у добробуті…”

Україну прирівняли до Конго та інших країн Африки у питанні приватної власності на землю. Чому у цей ряд країн, де земля не перебуває в обігу і ніби-то по цій причині погано людям живеться не добавили Ізраїль, Канаду?

Детальніше: ПРОДАЖ ЗЕМЛІ І "УКРАЇНСЬКІ РЕФОРМАТОРИ"...

ЛАРИСА НІЦОЙ:"МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ЗОБОВ'ЯЗАЛИ УРЯДОВЦІВ ДИСКРИМІНУВАТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ В УКРАЇНІ!"

ніцойМіжнародні партнери зобов'язали урядовців дискримінувати українську мову в Україні.

Лариса Ніцой повідомила, що урядовці посилаються на якісь кулуарні домовленості з невідомими міжнародними партнерами, згідно яких українська мова в Україні повинна бути дискримінована. Якщо обмежити закон Ківалова-Колесніченка та інші законопроекти, які надають необмежені права нацменшинам за рахунок українців, то це порушить невідомі домовленості зі вказаними "партнерами", яких чиновники не хочуть називати.

Детальніше: ЛАРИСА НІЦОЙ:"МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ЗОБОВ'ЯЗАЛИ УРЯДОВЦІВ ДИСКРИМІНУВАТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ В УКРАЇНІ!"

Додаткова інформація