УКРАЇНЦЯМ – ВІКУ ТА РОЗУМУ! Мозок не йде на пенсію за віком

МОЗОКҐрунтуючись на останніх дослідженнях в галузі нейронаук, американський геронтолог доктор Джин Коен, директор Медичного центру університету імені Джорджа Вашингтона (США) стверджує, що мозок літньої людини більш пластичний, ніж прийнято вважати. Протягом життя наш мозок кодує думки і спогади, формуючи нові нейронні зв'язки. Крім того, більш інтегрованим стає взаємодія правої і лівої півкуль мозку, що розширює наші творчі можливості.

Детальніше: УКРАЇНЦЯМ – ВІКУ ТА РОЗУМУ! Мозок не йде на пенсію за віком

ХВОРОБА - ТО ІНДИКАТОР НАШИХ НЕПРАВИЛЬНИХ ДІЙ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВЛАСНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

аюрведаКожен із нас приходить у цей світ зі своєю програмою. Перед кожним стоять конкретні завдання в плані духовної еволюції. Якщо ми їх не виконуємо, - стоїмо на місці або робимо щось прямо протилежне, - виникає хвороба. Хвороба – це не кара, а Учитель, який підказує, як жити. Хвороба – це індикатор наших неправильних дій по відношенню до власного Призначення. Так стверджує Аюрведа і інші духовні практики.

Детальніше: ХВОРОБА - ТО ІНДИКАТОР НАШИХ НЕПРАВИЛЬНИХ ДІЙ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВЛАСНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

НА ВОЛИНІ МЕДСЕСТРА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВАКЦИНУВАТИ ДІТЕЙ.

МЕДСЕСТРАМедсестра з Нововолинська Лілія Шеприкевич не змогла змовчати і відмовилась необґрунтовано вакцинувати від поліомієліту дітей у садочку, де працює. Вона не перший рік працює медсестрою, має відзнаки і нагороди, але зараз не вірить у спалах поліомієліту в Україні, щодо якого є багато суперечливих даних.

Детальніше: НА ВОЛИНІ МЕДСЕСТРА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВАКЦИНУВАТИ ДІТЕЙ.

ЧИСТА ЛІМФА - ЗАПОРУКА МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я.

солодкаРозглянемо, що таке лімфа і чому ж вона така важлива! Лімфу обов'язково потрібно періодично чистити. То є дуже легко і ефективно. Лімфа - це каналізація організму.

Наприклад, аденоїди, гланди - це лімфа. Якщо її не чистити,то запропонують .....видаляти .

Міцне здоров'я - це результат ефективної чистки лімфи! Лімфатична система - найважливіша частина імунної системи. До її складу входять лімфовузли, головне завдання яких - охорона організму від токсичних продуктів, бактерій, отрут, розчинених у міжклітинній рідині

Турбуйтесь  про себе, частіше посміхайтеся і будете здорові!

Детальніше: ЧИСТА ЛІМФА - ЗАПОРУКА МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я.

Розділи категорії

  • ВІДЕОМАТЕРІАЛИ НА ТЕМУ ЗДОРОВ'Я

    Відеоматеріали на тему здоров'я. Цікавишся, як оздоровитись? Хочеш, щоб Ти і твої діти були здоровими? Заходь сюди! Тут зможеш переглянути різні відеоматеріали, які ми назбирали в інтернеті і відсортували спеціально для Тебе. А якщо маєш свої, достойні уваги - пиши, надсилай нам, ми залюбки розмістимо!  Перейти

Додаткова інформація