ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН.ПОРТ КРАКОВЕЦЬ.

 юрійДністро́вський каньйо́н – це справжній рай для мандрівників, він визнаний одним із 7 чудес України.  Круті порослі лісом береги, виходи червоної породи, луки, що потопають в ароматах трав, струмки, що зриваються шиплячими водоспадами, руїни фортець – все це відпочинок на березі Дністра.
    Побачити незвідану красу та неповторність Дністровського каньйону, насолодитися комфортним відпочинком на природі -  це все Дністер-круїз сплави по Дністру на кораблі «Юрій».

Детальніше: ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН.ПОРТ КРАКОВЕЦЬ.

МІНІСТЕРСТВО ЩАСТЯ.

БУТАНБутан - єдина у світі держава, чиєю офіційною релігією, «духовною спадщиною» проголошений тантричний буддизм.
 Тому своєю головною метою уряд оголошує прагнення до щастя кожного свого громадянина; це закріплено у статті 9 Конституції. 24.08.2008 створена державна «Комісія за загальним народним щастям» (Валове національне щастя)  на чолі з прем'єром.
 

Детальніше: МІНІСТЕРСТВО ЩАСТЯ.

ВЛІТКУ - ДО КРИМУ!

КРИМ... Плануючи відпочинок в Криму і бронюючи житло по телефону , розмовляйте з господарями квартир по- українськи. Будуть відповідати по- російськи , говоріть їм , що « нічого НЕ розумієте ». Запитуйте у них телефон україномовних господарів. Зрозуміло, вони не дадуть , але задумаються . Навіть якщо ви не збираєтеся їхати в Крим , але маєте вільний час і « натхнення » , займіться цією справою просто заради задоволення : обдзвонювати людей , що здають житло і вимагайте україномовного спілкування. Через пару сезонів кримчани добровільно вивчать настільки нелюб'язний їм український .

Детальніше: ВЛІТКУ - ДО КРИМУ!

УРИЦЬКІ СКЕЛІ - КАМІННІ ТВЕРДИНІ ПРЕДКІВ

261766 237389716277829 100000204083329 1171218 4628756 n

«...У Карпатах є дуже багато красивих місць,

але Урич належить до тих, куди, приїхавши один раз,

запам'ятовуєш собі його на все життя.»

[Іван Франко]

 

Урич – то край гірських потоків, край скелястих велетів. Розсипані наче здоровенне лото, поскладані в ряд як пазл, повстають перед нами гігантським муром величезні камінні боввани. І ця скеляста стіна як магічний кордон, як буфер між минулим і майбутнім, відкриває якусь прадавню велич, якусь непізнану суть буття... "Так, це те, чого благала моя Душа", - відчуваєш ти і продовжуєш свої кроки до святині.

Детальніше: УРИЦЬКІ СКЕЛІ - КАМІННІ ТВЕРДИНІ ПРЕДКІВ

Додаткова інформація